
W dniu 2 września odbyła się w naszej jednostce inspekcja gotowości operacyjnej. Kontrolę przeprowadził Zespół Inspekcyjny działający z upoważnienia Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie. Na alarm syreny stawiło się 12 strażaków. Inspekcja miała na celu sprawdzenie poziomu wyszkolenia strażaków oraz sprzętu użytkowanego w jednostce. Nasza jednostka została oceniona na ocenę bardzo dobrą.